[]

Hiç paraşüt yapan var mı

Merhaba. İşten istifa ettim. Daha doğrusu kovuldum :) aklıma gelen ilk şeyi yapmak istiyorum ama hiçbi fikrim yok. Direkt size sormak istedim. Eğitim vs gibi süreçlerle uğraşmadan, uçaktan atlamalı paraşüt yapmış olan va rnıdır? Ne kadar mal olur? Deneyimlerini benimle paylaşabilirse çok sevinirim.
 
eğitim almadan atlayamazsınız.


  • dedimmidemedimmi  (09.02.18 09:38:54) 
tandem atlayış var, 15 dakka eğitim alıyorsun, hocaya bağlı atlıyorsun, selçuk - efes de atlarsın, ama mart nisan olması lazım.


  • ravenudon  (09.02.18 09:45:27) 
Uçurtma bile yapamıyorum, ama yapmanı çok isterim.
Maliyet olayını hazır satılan fiyat *3 olarak düşünebilirsin.

  • neymis  (09.02.18 09:54:14) 
Daha önce uçaktan atlamadım maalesef ama prof. eğitimini alarak yamaç paraşütü yaptım. Kesinlikle öncelikle tandem uçuş yapmalısın.(200-300 TL) Fethiye,denizli,babadağ bir çok yerde olabilir. Sonrasında çok seversen üstüne gidersin zaten.


  • kismisolungac  (09.02.18 10:31:14) 
yukarıda dendiği gibi yamaç paraşütü ya da tandem var ama daha kapsamlı bişey istiyorsan THY' nin kursları vardı ücretsiz 1 hafta Eskişehir'de eski askeri paraşütlerle yapılan 3 atlayış yapıyorsun eğitim sonrası oldukça eğlenceli ve zorlu bir süreç oluyor. ama ben yazın yapmıştım bu tarihlerde kurs var mı bilmiyorum. istersen bir araştır derim güzel kafanı dağıtacağın bir hafta olur.


  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (09.02.18 12:38:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.