[]

600ml termos

Çok mu büyük oldu acaba, özenip aldım şimdi hafiften utanıyorum hayvan çocuğu gibi kocaman şeyden içmeye. Bardağı filan da yok aletin, napıcam ben bunla?

Edit: 300 değil 600ml.


 
bilmem 300 ml hiç bişey değil ben 400 ml mug kullanıyorum, senin sıkıntın mug formunda değil de boru formunda olması. hatta çoğu zaman 2 tane mug kullanıyorum, uzun yürüyüş , dışarda çok vakit geçiriceksem ve amacım vakit geçirmekse, genelde foto falan çekmeye çıkarım tarla, pangallığa falan

www.tchibo.com.tr
  • Photographer  (09.02.18 07:03:15 ~ 07:04:56) 
300 ml, bir büyük kupayı ancak doldurur. Çok değil. Klasik bir kutu kola 355 ml. Oradan oranlayın. Termos dediğiniz şey öyle pek kibar falan olmaz, ziyadesi ile hayvan evladı gibi durur. Normali de budur.


  • sarap dumani  (09.02.18 08:25:51) 
600ml imiş, düzelttim.


  • pikrua  (09.02.18 08:37:50) 
at çantana geç abi, almışsın kullanacaksın, niye kasıyorsun ki, en fazla bir iki kağıt bardak alırsın eğer çok rahatsız ediciyse şişeden içmek.

keşke mug alsaydın.
  • Photographer  (09.02.18 17:11:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.