[]

Cagri engelleme

selam suserlar
ya bi telefonu engellemem lazimda beceremedim..
engelleme telefonun bir ozelligi midir yokda gsm operatorunun destegiyle mi yapilir?
ben de turk mali dandik bi android telefon var, cagri engelleme gibi bir sey bulamadim, turk telekom kullanicisiyim, acaba turk telekom un engelleme gibi bir hizmeti var midir?
elbette onlara da soracagim da buraya da sormus olayim?
bir de sadecd cagri engeli var midir? yani mesaj gelebilsin istersem mumkun mu?
cok oldum galiba ama durum onemli..
tesekkurler..

 
call blocker diye bir uygulama var ben onu kullanıyorum, istersen çağrı, istersen çağrı mesaj ikisini birden engelleyebilirsin.


  • Photographer  (09.02.18 05:06:31) 
tesekkurler, android markete yazinca birsuru cikiyor, tam adi ya da logosunu paylasirsan cok sevinirim


  • alttaraf  (09.02.18 05:20:29) 
Bazı cihazlarda engelleme fonksiyonu var. Eğer yoksa uygulama indirmek lazım. telekomla falan ilgisi yok.


  • istege bagli sigortasiz  (09.02.18 05:21:53) 
  • Photographer  (09.02.18 06:18:36) 
Numarayı kaydet, sonra rehberden üstüne tıkla ayarlar/daha fazla/ vs gibi bir şeyleri tıkla, çağrı engelle/engellemeyi kaldır seçeneğine tıkla.

Genelde androidde standart bir özellik oluyor, bazı telefonlarda rehbere kaydetmene bile gerek yok.
  • John Bloor  (09.02.18 09:03:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.