[]

bir web sitesi vardı: neden, nasıl niçin?

sabahın ayazında üşüyen ayaklara selam olsun.

bir web sitesi vardı hayal meyal hatırladığım. türkçeydi. grimsi bir arka planı vardı. text tabanlıydı. ve kullanıcıların sorduğu sorulara diğer kullanıcılar soru soruyordu. bir nevi beyin fırtınası gibi bi şeydi. ve sorulan sorular "neden, nasıl, niçin" le mi alakalıydı yoksa sallıyor muyum emin değilim. ilk gördüğümde çok sevmiştim. sonra unutmuşum.

neyse şu saatte buna denk gelip de hatırlayan beyin varsa ve benimle paylaşırsa dünya barışı garanti. :)

esenlikler.

 
www.sorularialayim.com bu geldi aklima nedense?


  • yuzır  (09.02.18 03:44:22) 
arguman.org mu?


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (09.02.18 08:36:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.