iphone 7 plus mı 8 mi?

klasik sorularda bugün...

sizce hangisi mantıklı? aynı para ikisi de, pil performans vs 7 plus daha iyi. kamerası da daha iyi. neden 8 alalım ki? sadece boyut için mi?

teşekkürler.

6 dan 7 plus a gectim. kesinlikle plus diyorum, ilk 1-2 hafta cok buyuk cebe sigmiyor falan diyorsun ama alistiktan sonar iyi ki gecmisim diyorsun, eskisi cok kucuk gelmeye basliyor. gunde ortalama 1 saat telefonda konusuyorum, 2-3 saat de internete (Wi-Fi agirlikli) geziyorum desek pili butun gun rahat yetiyor bana. en sevmedigim ozelligi, kucuk modele gore pilinin zor dolmasi.

  • cooperr  (08.02.18 22:53:09)
Biri daha yeni model, daha güçlü işlemci falan. Çok fark var mı, yok. Plus iyidir.

  • lana del rey  (08.02.18 22:59:37)

  • rentts  (09.02.18 00:08:48)
8.
Su an 7 kullaniyorum, daha onceden 6splus denedik ama boyutu bana gore degil.

  • battal gemalmaz  (09.02.18 00:27:28)
8. Batarya performansı muazzam. Boyutu da ideal.

  • Delay Fuze  (09.02.18 02:13:12)
İkisi çok farklı ihtiyaca hitap eder.

Boyut ne kadar önemli bu bir.

İkincisi performans ne kadar önemli. 8'in işlemcisi piyasadaki en iyi işlemci.

Malzeme kalitesi olarak da 8 çok daha üstün. 7'lerin arkası çizilmeye çok müsait.

Boyut tamamen kişisel tercih. Büyük telefon lazımsa performans beklentisi aşırı yüksek değilse 7 plus.
  • bos gezenin bos ustasi  (09.02.18 02:39:08)
küçük olması önemliyse 8
büyük olması tercih sebebiyse hiç düşünmeden 7plus

  • nickfury  (09.02.18 02:40:20)
büyük olması dezavantaj, sadece boyut önemli olsa 8 düşünürüm direkt. 6s kullanıcısıyım boyut gayet memnun ediyor.

kamerası, pil ömrü daha iyi 7 plus'ın. gerçi kamerada çok fark etmeyebilirim farkı. pil mah değeri yüksek ama işlemci farkıyla tüketimleri yakın olabilir. büyük ekran da çok pil tüketiyor tabii.
  • bir ileti paylastim  (09.02.18 08:48:56)