easyjet el bagajı hakkı

2 kişiyiz.
toplam 2 ufak valizimiz var, easyjet kurallarına uygun kabine sığacak şekilde.

ancak 2 adet de normal sırt çantamız var. içinde laptop vs.

Kabine bu 4 parça eşyayı alırlar mı yoksa bize ekstra bir şey ödetirler mi?

laptop cantasi ayri oluyor zaten. soylersiniz bunda laptop var diye, ucret almazlar ona. hatta ben laptop cantasina da tikiyordum bir seyler.

  • xfestos  (08.02.18 21:53:07)
laptop çantası olarak ayrı bir çanta alırlar mı bilmiyorum ama el valizi haricinde sırt çantası yada el çantası ( kişisel çanta bile olsa) almıyorlar.

  • tss  (08.02.18 23:05:00)
Easyjet ikinci bir cantayi asla ama asla kabul etmiyor.

Kurallarini okuyabilirsiniz. www.easyjet.com "Additional under seat bag" kismina bakin.

Ama su da alinti:

All customers can take ONE cabin bag on board. There’s no weight limit but we do ask that you are able to lift it into the overhead locker.

You can bring an ADDITIONAL under seat bag if you’re an easyJet Plus cardholder, FLEXI fare, Up Front or Extra Legroom customer, or if you’re travelling with an infant (under 2) on your lap.
  • kuehles blondes  (08.02.18 23:41:38)