[]

wordpress'ten anlayanlara

şimdi dün buraya sormuştum, sağolsun arkadaşlar yol gösterdi. kendi ismim soyismimle bi blog sitesi açtım. bi tane tema indirdim, düzenledim.

ama şimdi şöyle bişey istiyorum;
-diyelim sitenin ismi abc.com olsun. abc.com/blog olursa şu an oluşturduğum temadaki blog'a gitsin.

-abc.com/photos deyince gotoğraflara gitsin ama bunun teması farklı olsun.

-abc.com deyince de anasayfa açılsın. bunun da teması farklı olabilir.

yani kısaca sitede 3 sayfa olacak. bir tanesi anasayfa, altsayfalar ise blog ve photos şeklinde. her sayfanın teması da farklı olacak.

böyle bir şey mümkün mü? çünkü şu na oluşturduğum temada fotoğraflarımı paylaşsam pek iyi durmayacak. çünkü direk blog yazısı olarak tasarlanmış tema.

 
Merhaba

şurada anlatıyor:
www.wpbeginner.com
kısaca şu eklentiyi kuruyorsun: jonradio Multiple Themes
bu eklenti içinden gerekli ayarlamaları yapıyorsun.
  • kabloescobar  (08.02.18 17:28:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.