Bazı kadınların ofis masalarında neden ayna oluyor?

Kendilerini güzel buldukları için sürekli bakma ihtiyacı mı hissediyorlar? Yoksa güzel bulmadıkları için beğenmeye mi çalışıyorlar?

hizliresim.com

arka tarafı gözetlemek için.

  • Photographer  (08.02.18 17:00:54)
EVde makyaj yapmaya vakit ayıramıyorum. İş yerinde mole verdiğim bir anda masada makyaj yapıyorum.

  • irene  (08.02.18 17:03:17)
Bazi kadinlarin ofis masalari karakolda oluyor olabilir.

  • lamira  (08.02.18 17:03:28)
Ayna sürekli sabit. Kısa süreli işler için niye gün boyu masada ki? ben asıl onu merak ettim

  • bambum  (08.02.18 17:15:54)
Erkekler cirkin olursa sorun olmaz ama kadinlar is yerinde cirkin olurlarsa isten cikarilirlar. Sabahtan beri iste bu yuzden duyuruda feminism tartismasi var.

  • Traveller  (08.02.18 18:53:09)
Masamda sürekli yok ama çekmecemde var. Her zaman makyaj yapmıyorum. Şimdi program çalıştırdım, işlem sonunu beklerken bir kaşıma, gözüme baktım. Öğle yemeğinden sonra dilimi fırçaladım, nasıl oldu dişler diye baktım. Bazen ara verince kendime bakıp “Hmm, kaşın şurasını alayım” diyorum, bazen ofise gelip makyaj yapasım gelince iki boyanıyorum. Arada bir saçım dağılmış mı, Cadı saçı gibi mi diye bakıyorum, nadir de olsa moralim bozulursa aynaya bakıp kendime gaz veriyorum. Çekmece olsa gün boyu masamda olur.

  • aychovsky  (09.02.18 00:16:04 ~ 00:16:32)
Arada tipimize bakmak istiyoruz ama ben ön kamerayı kullanıyorum bunun için.

  • hernezıkkımsa  (09.02.18 02:03:10)