vokal için ses kayıt

Bana müziği yükleyip üzerine söylediğim şarkıyı ekleyebileceğim bir program tavsiye edebilir misiniz? Pc ya da android için fark etmez. Bir de arayüzü basit olursa tadından yenmez.

Teşekkürler.

Logic Pro X
Studio One
Ableton Live
Cubase Pro
Cakewalk Sonar
Propellerhead Reason
FL Studio
Cockos Reaper
Bitwig Studio
MOTU Digital Performer
Mixcraft Pro Studio

bunlar daw olarak geçer, digital audio workstation, hangisini beğenirsen artık.

en kolay bulabileceğin cakewalk, evet arayüz karışık gözükebilir, hepsinde mantık aynıdır, kanal kayıt.

bir de reaper var free ona da bakabilirsin.

tabi bu programlarda latency problemi almaman için asio 2.0 destekleyen ses kartına ihtiyacın var, logic pro x osx tabanlı sadece, macbookproların default ses kartları da asio driverlerine ihtiyaç duymuyor. eğer ihtiyaç duyuyorsa bile, ismi nedir bilmem de, kendi default ses kartları barındırıyor o özelliği.

heh hatırladım core audio deniliyor osx de.
  • Photographer  (08.02.18 14:56:03 ~ 15:51:25)
yukarıda büyük programlar verilmiş. oldukça basit şekilde kısa yoldan halledeyim derseniz audacity derim.

  • tabudeviren  (08.02.18 15:11:58 ~ 15:41:01)