uyku problemi

arkadaşlar ocaanıza düştüm. aşırı bir uyku problemi yaşıyorum. geceleri rahat uyumama rağmen, gündüz uyukluyorum. algılama sıfırlara kadar düşüyor bazı anlarda. otobüste ayakta uyudum bu gün o derece. nedendir acep. 4 ay öncesine kadar gece 4de yatar, öğleden sonra 3de uyanırdım. ama 4 aydır 11de yatıp 6da kalkıyorum. ulan alışkanlık desek nasıl alışkanlık bu 4 aydır değişmedi. korkuyorum canlar. doktora gitmeden önce bi fikir beyanı istiyorum. uyuklamadığım zamanlarda sanki beynimi sıkıştıran bişey varmış gibi hissediyorum. sanki beynim kafatasıma sığmıyor. nası diyim böle tam kafamın tepesi. sanki ön tarafa doğru bir yığılma var. uyuyunca rahatlıyorum. algılama düştü salak gibi dolaşıyorum etrafta:(((

Sinirsel bir adaptasyon geçiriyor olabilirsiniz. Elektroensefalogram çektiriniz. Tabi öncelikle doktora başvurun. Bu bir tahmin sadece.

  • ermanen  (06.09.07 13:59:12)
aliskanlikla ilgisi yok bence. saat 6'da kaltiginiz icin uykunuzu tam olarak almaniz lazim. yoksa mumkun degil uyuklarsiniz hep. lisede bi ara takinti yapmistim, 19 dedi mi yatardim, sabah 7'de gozumu sak diye acardim. bunun disinda 23 24 civari yatarsaniz bu sorun hep olacak. insani uykulu kilan ne kadar uyudugundan cok kacta uyandigi bence.

aksam 6'yi kastediyorsaniz, yanlis zaman dilimi diyeyim o zaman
  • turkish tekila  (06.09.07 15:03:09)
tiroid sorunu da olabilir, tiroidin az çalışıyordur metabolizman yavaşlar... yavaşlar... uyursun boyuna.

  • kurukafa  (06.09.07 18:31:03)
üniversite hastanelerinde uyku merkezi diye bir yer oluyor. uyurken inceliyorlar seni. bir bak istersen.

  • can see  (07.09.07 03:29:40)