Amerika’da En Yaşanılır Yer

Neresi?
İki ay için Temmuz-Eylül Amerika’da kalmamız gerekecek. Yer serbest.
Aman allahım ben buraya aşık olmuştum diyebileceğiniz yer var mı?

Aile olarak gideceğiz, ben eşim ve 4 yaşındaki kızım. Bu yüzden güvenli bir yer olması en önemli konu. Sonra çok pahalı olmaması ve (hazır yaza gitmişken) tatil yöresi olması da güzel olur tabii.

Gidenler, görenler, yaşayanlar, yaşamış olanlar...

Tavsiyeniz var mı?

Şimdiden teşekkürler.

san diego - la jolla ya da coronado island

visalia diye ufak bi sehir var, orasi da guzeldi.
  • kuehles blondes  (08.02.18 04:08:44)
Atlanta.

Mother's Day filmini izlersen çok güzel bir yer olduğunu görürsün.
  • i was made for you  (08.02.18 04:28:41 ~ 04:50:32)
iki ay için gidecekseniz büyük, meşhur şehirlerden birine gidin ve tadını çıkarın. küçük bir yere gidip banliyö hayatı yaşamanın manası yok.

LA, Boston, San Francisco olabilir.
  • sen git ben geliyorum  (08.02.18 04:43:18)
+1 sen git ben geliyorum

Bence de San Francsico, Boston, New York, Chicago, (LA belki) gibi bir sehre gidin. Kucuk ve kendine has bir yere giderseniz izole olursunuz zaten, iki ay da ne oldugunu anlamadan gecer. Kesinlikle Atlanta'ya gitmeyin. Gorece olarak Turkiye'nin Marasi gibi bir yer neticede. En sahane banliyosunde yasamadikca hic guzel bir sehir degil.
  • hot potato  (08.02.18 07:16:40)
tüm göstergeler san diego, santa barbara ve civarını gösteriyor.

  • cedex  (08.02.18 08:06:13)
Guven acisindan Santa Barbara.

San Francisco'dan daha ucuz ve aileler icin daha uygun.

Okyanus kenarinda ve Guney Kaliforniya'da neredeyse hic kis mevsimi yasanmiyor.

Ev kiralari yaklasik 2000 dolar civarinda. Bu paraya Los Angeles'ta sehir merkezinde yasanmaz ama Santa Barbara'da yasanir. Santa Barbara Los Angeles'a 2 saat, San Francisco'ya 4 saat, Las Vegas'a 6 saat kadar uzaklikta.
  • Traveller  (08.02.18 10:04:32)