[]

Telefona uzaktan izinsiz erişim

İyi akşamlar herkese merak ettiğim şey tam olarak şu, bir telefona her hangi bir sosyal ağ uygulama üstünden ( instagram vs.) erişmek mümkün müdür ? erişmekten kastım izinsizce yani bildiğiniz casusluk gibi, bunu yapmak isteyen kişi fiziksel olarak hiç eline almadı ama telefonu sadece uygulamalar üzerinden mümkün mü? ayrıca telefona bilinmeyen bir şey indirilmemiş veya başkasının attığı hiç bir linke tıklanmamıştır.
 
hiçbir şey imkansız değildir. önemli olan bunu çevrenizde yapabilecek zekada birisinin olup olmaması.


  • lafacukur  (08.02.18 01:33:47) 
Telefonu eline almadan, birşey indirilmeden yapılması imkansıza yakın. Arkadaşınız nsa'nın müdürü değilse, ı-ıh olmaz.


  • Haldamir  (08.02.18 01:49:32) 
Android’de her şey mümkün. Huzur ios’da


  • kompisko  (08.02.18 01:53:08) 
mümkün gibi.

snowden filmini izlemelisin :)
  • false pretension  (08.02.18 02:44:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.