[]

Paget hastaligi

Dun itibariyle 10 gunluk tedavi surecim basladi. Doktorumun suphesi bu hastalik. Hatta ilk kez bir doktor eve gidince internetten arastir ve ciddiye al dedi.

Oysa hicbir seyim yoktu. 20 gun kadar once memede baslayan agri ve sizlamayi "mastit" sandim. Baktim agri gecmiyor, kizariklik artiyor hatta emzirirken agliyorum bir genel cerraha ugradim. Usg istedi ve kadin doguma yonlendirdi. Orasi da meme basi yarasini gorunce tekrar genel cerrahiye.. Bu sefer farkli bir cerraha gosterdim. Evet memede kist var ama siniri duzgun ve senede 1 takip gerekliymis. Tek meme icerisinde kalinlasma baslamis iste supheli olan kisim burasi.

33 yasindayim. 22 aylik bebegim ve kullandigim ilac iyilestirme saglamazsa 9 gun sonra biopsim var. Zmaan hic bu kadar hizli, hic bu kadar yavas olmamisti.

Duzelirim dimi ya? Hem kesin bir teshis bile degil.

Bir de annemin halasi meme ca, kuzeni rahim ca, yine baska bir kuzeni losemiden oldu. Bunlar genetik olarak bana uzak degil mi? Ikinci kusak falan sayilir herhalde?

 
Çok geçmiş olsun, soruların cevabını bilemiyorum ama geçmiş olsun demek için geldim sadece. Moralinizi yüksek tutmaya çalışın lütfen.


  • amelie poulain  (08.02.18 01:11:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.