[]

bu lekeden bi muhabbet çıkar mı?

1.5 aydır falan elimde şu görmüş olduğunuz "ben" gibi gözüken ama "ben" olmayan noktacık yer alıyor.

fotoğrafta pek belli olmuyor olsa da etrafında mikro bir kızarıklık gibi bir şey var, kızarıklık da olmayabilir b u arada, belki o bölge de renk değişimi geçiriyordur kısa süre sonra kahverengileşecektir bilmiyorum.

pek bir şey değil gibi gözüküyor ama sağda solda okuyup duyuyoruz; ayak parmağımda bi iz vardı bi gittim doktora cilt kanseriymiş 3 ay sonra öldüm vs. gibi hikayeleri.

o yüzden soruyorum aslında. herhangi bir doktorun vaktini almaya değecek bir şey midir, yoksa gereksiz kuruntu mu? 2mm lik bişey.

 
cildiyeden randevu alıp gitseniz bence mantıklı olur. nasılsa ödeniyor sgklar yılllaaaar boyunca.


  • tukenmez adam  (07.02.18 19:26:29) 
puredermatologybozeman.com

1 ay boyunca takip et, şekil değiştirme, renkte bozulma, etrafa yayılma ve verdiğim resimdeki diğer etkenler ile birlikte. fakat benim gördüğüm bir sıkıntı olmadığı.
  • zebragibi  (07.02.18 20:00:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.