[]

sigara resmen sağlığımıza tecavüz ediyormuş!

6 ay içmedim. 3 haftadır tekrar başladım, ve şimdi 3 gün geçti, sigara içmiyorum. Şimdi inip "gad demit" deyip, alasım var bir paket.

Bana, "sigara sağlığımıza çok zararlıymış" , " sigara içenin terbiyesi bozuluyormuş, kötü yola düşüyormuş" , " duman ciğerlere giderken, onlara sövüyomuş, organlar çok küsüyormuş" temalı, beni sigaradan uzak tutacak, etkileyici video vs. paylaşabilir misiniz?

Şaka bir yana, sadece bu tarz şeylerle motive oluyorum malesef. akciğere biriken katran, koah, astım düşünceleri ve bu tarz videolar ile uzak durabiliyorum.

 
Sigara içmeyen ölmüyor mu? Ai yak bitane (açık pakedi uzatma efekti)


  • dinsiz adam  (07.02.18 18:28:39) 
Al bak, sigara içmek / içmemek üzerine muhteşem bir konuşma:

www.youtube.com
  • rahip janick  (07.02.18 18:30:31) 
  • yirmisantim  (07.02.18 18:33:09) 
"bırakmak istiyorum" 2014 yapımı, belgesel tadında yerli yapım film..
ben izlemedim çünkü hayatımda hiç sigara içmedim.
ama bi çok kişiye bıraktırtmışmış..
  • MandMs  (07.02.18 18:38:50) 
içme siktir et. sonra pişman olucan.


  • bluewhale  (07.02.18 18:42:10) 
e cigara tavsiye ederim. 2 hafta e cigara içseniz bir daha sigara içmezsiniz. ama bunu da bırakmak sıkıntı olabilir.


  • tukenmez adam  (07.02.18 19:35:59) 
Peki bir söz sigaradan uzak tutabilir mi acaba? "Sigara iç dedeni gör, sigara içme torununu gör!"


  • ceyhan prensi adana  (07.02.18 20:23:49) 
alan carr videosunu tavsiye ederim


  • Coyote  (07.02.18 20:43:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.