İzmir bornova son hali (ev hk)

en son yaklaşık 4.5 - 5 sene önce adam akıllı izmirdeydim. arada bi 2 aylık asker dönüşü dönemim vardı yalnızca.

o yüzden ne ev fiyatlarını biliyorum ne de artık hangi bölgede daire tutmaya değer onu biliyorum.

www.sahibinden.com

mesela bu daire hangi sitede yazmamışlar. bu naldöken tarafı eskiden baya berbat bir yerdi, artık bütün siteler orada sanırım. ama bu mevki nasıldır bilmiyorum. çevresi eskisi gibi berbat mı? arabasız kalınabiecek yer midir?

değilse, bornovada nerelere bakayım. eskisi gibi özkanlar'a falan mı? bütçem aşağı yukarı 1500 lira. 1+1 de kurtarır sıkıntı yok.

eşyalı daire olursa sevinirim aslında ama pek öyle ilan yok sanırım. çok sıkıntı değil.

bornova ve bu bölgeler 1-2 senedir inşaat halinde. çok güzel siteler yapılıyor. bundan dolayı çevreside eskisine nazaran değişti. ama bana sorarsan yaşar üniversitesi çevrelerinde bir yer bak derim.

  • false pretension  (07.02.18 16:44:43)
her yere site yapıyolar evet ama bu bölgenin değişmesi için en az 30 sene gerekiyor.
myvia'da uygun daireler var bakabilirsin.

  • nocturness  (07.02.18 16:55:33)
demir parmaklıklı yer ne için acaba?

  • gündüz m  (07.02.18 16:57:31)
bornova'da yaşıyorum. naldöken hala berbat. forumun orada yeni yapılan konutlar var fiyatları uygun. kaya prestij'de şu an 1200tl'ye 2+1 var mesela hemen tutacaksanız. onun dışında hükümet konağından salhane'ye kadarki bölümden bakmanız mantıklı(ankara caddesi - yüzbaşı ibrahim hakı caddesi arasında kalan bölümden).

  • brakgn  (07.02.18 17:19:36 ~ 17:19:58)
Bornova'dan geçen sene taşındım. Adam akıllı bir evde kalacağım dersen kira 1200-1300 civarından başlıyor. 1500'e çok rahat bulursun.

Ayrıca gidip mevlana mahallesindeki eve o kadar para verme, Rezidans çevresi gecekondu modunda henüz. Araban yoksa ulaşım pek de kolay olmaz ayrıca.

İlandaki yer veranova sitesi bu arada...
  • kimlanbu  (07.02.18 17:41:32)