[]

Windows 10 Test Programı Devam Ediyor mu?

Merhaba

Windows 8 'im vardı ve 2 sene evvelki windows insider programıyla windows 10'a geçmiştim.

Şimdi format atarsam tekrar Windows Insider ile Windows 10 kurabilir miyim?

Saygılar

 
devam etmiyor ama şöyle bir yol izleyebilirsiniz. win 10 product key viewer programlar var. onları kullanarak mevcut win 10'unuzun key bilgilerini bir yere not edersiniz. sonra microsoft'un resmi server'ından win 10 indirir, kurarsınız. key'inizi girip kullanmaya devam edersiniz. (ben öyle yapmıştım. daha doğrusu, win8'den 10'a yükseltmenin hemen akabinde fresh win olsun diye format atıp win 10 kurmuştum.)

bu key finder:
www.techadvisor.co.uk

bu da türkçe win 10 resmi iso linki:
www.microsoft.com
  • dilemma of subscribtionability  (07.02.18 16:49:01 ~ 16:52:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.