[]

digitürk kutuları

digitürkü iptal etmek istiyorum diye fax çektim. şimdi bugün aradı bir tane yetkili işte iptal etmeyin şunu bunu verelim falan dedi. nereye kadar süründürebiliyorum merak ettim.

teklifini kabul etmezsem bir üst kademesi ne olacak, ne kadar indirim kopartabilirim? 2 senedir digitürk kullanıyorum, hiç maç izlemediğim halde lig tv falan en üst paketten 100 tl ödüyorum.

birde sözleşme yapmayı kabul edersem eğer receiverın değiştirilmesini talep etsem olumlu dönerler mi? en dandik olanından var galiba bende. diğer receiverların bir numarası var mı? gerek yoksa hiç öne sürmeyeyim onu.

 
fakstan sonra 3 kere konuştum. bir iki kere daha aradılar açmadım. yayının kesileceği tarihe kadar aramaya devam ediyorlar. ama teklifleri kulağımı vererek dinlemedim maalesef.

receiver bozuk değilse değiştirmiyorlar diye biliyorum. zaten hepsi aynı işi görüyor.
  • sir gawain  (07.02.18 13:47:44 ~ 13:49:52) 
wi-fi üzerinden internete bağlanan kutular var galiba. bendeki en basit model. belki kayıt özelliği olanlar da vardır.


  • stanley weber  (07.02.18 14:02:24) 
Receiver'ı bilmiyorum ama vaktiyle aynı yoldan geçmiş biri olarak 2 veya 3 ay tamamen ücretsiz full paket önereceklerini söyleyebilirim. Bunu herkese yapıyorlar. Ben hem istemediğim için, hem de sınamak maksadıyla 1 sene ücretsiz full paket verin kalayım dedim, olmaz dediler. Yani eğer kalmaya niyetliyseniz 3 ay ile 1 sene arasında bir şeyler isteyin bence. 9 ay makul :)


  • gonion  (07.02.18 14:25:53) 
merak edenler olabilir diye yazayım. lig tv hariç tüm paketleri 6 ay komple beleş, 2. 6 ay 25 TL'ye verdiler. kayıt yapan receiveri da beleş verdiler.


  • rahmi pinkfloydoglu  (08.05.18 23:06:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.