[]

Saz solosu ''iddialı'' olan şarkı-türkler arıyorum.

Aslında hareketli demek daha doğru olabilir, bilmiyorum.
 
Biliyorsundur büyük ihtimalle ama Mazhar Alanson - Yandım.


  • i was made for you  (07.02.18 12:08:34) 
  • freebird5406_2  (07.02.18 12:11:28) 
youtu.be

Kardeş Türküler'in Yanıyorum'unda Neşet Ertaş'ın ben buradayım diye girdiği an.
  • saygilarefendim  (07.02.18 12:17:42) 
saygilarefendim +1

www.youtube.com

Bir de yukarıda bir arkadaş Ali Ekber Çiçek'in Haydar Haydar eserini, Adem Tosunoğlu'ndan paylaşmış. Elbet bu da güzel tabii. Fakat Ali Ekber'in kendi çaldığı halinin daha güzel olduğunu düşünüyorum. Adem Tosunoğlu kısa sap ile çaldığından, farklı bir düzenlemeye gitmiş tabii. Ali Ekber uzun ile çalıyor bu eseri. Bana daha güzel geliyor o hali. O yüzden onu da paylaşayım.

www.youtube.com
  • windowsguvenlikduvari  (07.02.18 12:30:49 ~ 12:32:00) 
ahmet kaya - ayrılığın hediyesi


  • dilemma of subscribtionability  (07.02.18 13:40:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.