[]

mavi ekran

bin yıldır ilk defa mavi ekran gördüm.

ekşi sözlük konulu videolar'daki "windows sesinin yıllar içindeki değişimi" isimli videoya tıkladım, ilk tıklayışta görüntü kapanıp açıldı, sağ altta windows balonu çıktı bu formatı desteklemiyor gibi bir şey yazdı, video da açılmadı. tekrar tıkladığımda ise bilgisayar mavi ekran verip yeniden başladı.

öteki konulu videoları izleyebiliyorum. bilgisayarın da bildiğim kadarıyla böyle bi sorunu yok.

niye sadece o videoya tıklayınca mavi ekran aldım ben? bi deneyebilir misiniz, video mu sıkıntılı acaba?

 
ikinci denememde de oldu aynısı. öbür videolarda sorun yok, bir tek o videoda yapıyor.


  • kibritsuyu  (07.02.18 09:08:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.