[]

spotify şarkı indirme problemi

spotify premium üyeliğim var ve uzun zamandır aktif olarak hem tablette, hem telefonda hem de bilgisayarda kullanıyordum. çalma listesi oluşturmadım. kitaplıktan, direk indirdiğim şekilde dinliyordum. bilgisayara format attıktan sonra durumlar değişti. sıkıntı da burada başlıyor.

eskiden kitaplığımdaki şarkıları da indirebilirken, şu an sadece çalma listelerindeki şarkıları indirebiliyor. bu konuda yardımcı olabilecek var mı?


 
1-) cevrimdisi cihazlarını asagidaki adrese giderek, tekrardan güncelle.
(git: www.spotify.com)

2-) Spotify'i kaldır ve tekrar kur.

3-) hala sorun yasiyorsan Spotify ile iletişime geç.
(git: support.spotify.com )
  • tomcruise  (10.02.18 19:32:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.