[]

Evanascence - Tourniquet gibi sözleri olan şarkı

Evanascence'nin nasıl yazıldığından emin değilim, keza konumuz da o değil.

Bazı şarkıları eskitmemek adına tekrar tekrar dinleyemiyorum, var böyle birkaç tane neredeyse 10 - 15 yıldır dinleyemediklerim. Kolera'nın sevemedim vedaları gibi mesela. Ya da insan insan gibi(fi' de çaldığında ne sövmüştüm- bi de boş sahnede çalmışlar.)

sözleri buna benzeyen şarkılar arıyorum, neye benzeyen ben de bilmiyorum ama işte anlatamdım da belki birileri anlayabilir.

(bkz: bana yardım et, söylediklerimden fazlasını anla)

 
Tourniquet benimde favorilerimden yıllar geçer dinlerim yine de, bunlarda güzeldir eskilerden yine

Drowning Pool - Shame
Drowning Pool - Enemy
  • Uncle Sam  (06.02.18 21:33:03) 
aklıma ilk gelen anathema oldu. anathema'nın eternity ve sonrası albümleri böyle depresif sözlere sahip.


  • bellbane  (06.02.18 21:36:39) 
Bu vesileyle yıllar sonra Tourniquet dinlemiş oldum, sağ olun. Ana fikri biraz farklı olmakla birlikte ben de Candlemass - Solitude diyeyim.


  • wish i could find a way to disappear  (07.02.18 00:47:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.