Macbook Pro Retina (late 2013) ikinci el alınır mı?

Selamlar.
Cihazı ağırlıklı olarak fotoğraf ve video düzenlemesinde kullanacağım.

İkinci el bulduğum cihazın özellikleri;
13 inç retina ekran
2.4 Ghz i5 işlemci
256GB SSD Disk
8GB Ram
Pil döngüsü: 607

Fiyatı 3500 lira. Bu özelliklerdeki bir bilgisayar yapacağım işleri kaldırabilir mi?

işinizi görür. sadece ekran boyutu sıkıntılı. benzer işler için kullanıyorum, 13 inch çok küçük kalıyor bazen. fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim.

  • brakgn  (06.02.18 19:19:45)
3500den ucuza alınabilir gibi sanki.

  • tchuck  (06.02.18 19:22:04)
@brakgn; ekran boyutu beni de düşündürdü ancak taşınabirliği şu aşamada benim için daha önemli. yerleşik bir sistemim var işlerime nihai halini verdiğim. bunun dışında mobil olduğum zamanlarda beni yarı yolda bırakmayacak, renk konusunda beni çok fazla yanıltmayacak bir bilgisayar olduğu sürece işimi görür diye düşünüyorum.

@tchuck; 3500'den aşağıya doğru indikçe ilanlarda daha az detay verilmeye başlanmış, o yüzden biraz kuşkulu geliyor o ilanlar :)
  • adim cikmis dokuza  (06.02.18 19:37:09)
Bende aynı özelliklerde Mid-2014 var. Acayip memnunum. Muhtemelen bu bulduğunun tek farkı işlemcisi bir önceki nesildir. Video düzenlemede performans belki etkilenebilir ama öldürmez. Pazarlık yapıp 3.200'e falan kapatmaya bak.

  • himmet dayi  (06.02.18 19:56:44)