[]

Aşırı soğuğa maruz kaldım.ne yapayım?

Merhaba, scotty sürücüsünün çenemi tamamen açıkta bırakan gevşek kaskı yüzünden boyun ve baş bölgem yarım saat boyunca aşırı soğuk ve rüzgara maruz kaldı.sınav dönemindeyim hasta olmamak için ne gibi bi önlem alabilirim bitki çayı dışında.
 
sıcak duş... vitamin..

akşama kırgınlık hissedersen xx cold ilaçlarından birini alabilirsin.
  • lcha  (06.02.18 18:41:44) 
geçtiğimiz günlerde aynısını yaşadım. eve gelip hemen kivi ve portakal yedim bol bol. ertesi akşam yatmaya yakın bildiğin hasta olacak gibiydim. tylolhot içtim yatmadan, sabah hafif kırgınlığım vardı ama öğlene doğru o da geçti.


  • violetsky  (06.02.18 18:50:23) 
Sıcak duştan sonra iyice fönle ısıtın bölgeyi. Boyun tutulmasın. İyi giyinin, bir de tabii ki termofor. Ayaklarınıza, boynunuza, karnınıza, çevirip çevirip koyun.

Ihlmaur içine de zencefil atın, bal, kararbiber falan katın. mis.
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (06.02.18 18:57:30 ~ 18:58:15) 
hemen sambucol iç


  • sta  (06.02.18 19:10:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.