[]

Soundcloud Sayfamı Nasıl Duyurabilirim ?

Hobi olarak müzik ile ilgileniyorum fakat daha önce hazırladığım şarkıları paylaşma gereği duymamıştım. Bugün soundcloud hesabı açıp şarkılarımı ekledim. Genelde piyano çalıyorum. Hesabımı insanlara nasıl duyurabileceğim konusunda bana yardımcı olabilecek fikirleriniz var mı ?

Örnek bir, iki parça ve sayfamın linkini ekledim. Umarım keyifle dinlersiniz arkadaşlar.

örnek parçalar:

(git: soundcloud.com)

(git: soundcloud.com)

sayfa:

(git: soundcloud.com)

 
twitter, instagram, facebook, youtube desteklemen lazım bence.

takipledim seni hadi iyisin bak 3 kişi oldu folloşer
  • Photographer  (06.02.18 15:07:38 ~ 15:09:35) 
hashtaglerle ve takip ettiğin insanlara göre. birçok yere yorum yap. şarkıları beğen. tarzına hitap eden kişileri takip et. bir yerden kullanıcı çekersin. dinlenme sayın arttıkça kitlende yavaş yavaş oluşur merak etme. ama bir anda olmaz tabii.


  • tragedystreets  (06.02.18 15:12:44) 
sözlükçülerin soundcloud sayfaları'nda paylaşın, bir de youtube'a bir fotoğrafla yine en kötü paylaşabilirsiniz. sınırlı bütçelerle reklam yapabilirsiniz belki.

lakin ben de benzer durumdayım :) sizi takip ettim dedikleri gibi bir kişi bir kişidir.
  • mirror of erised  (14.02.18 15:03:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.