iphone'dan android telefona gecenler?

ben de ya x alicam yada androide gecis yapicam. acikscasi iphone x kimsede gormuyorum ve kendimi biraz rahatsiiz hissedicem.

sizce androidegecsem pisman olur muyum? bi de tavsiyeleriniz varsa telefon markasi onlari alayim.

taa iphone 5 zamanı geçtim. pişman değilim. stabilite falan problemi de göremedim. android bence o meseleleri aştı ama flagship bir telefon alın. 1 gb ram, 8gb diskli android telefonlar kanser eder.

  • rosencruz  (06.02.18 13:49:07)
iphone x kimsede yok diye rahatsızlık niye duyuyorsun? :) geçmek istiyorsan geç. istemiyorsan geçme. alt tarafı telefon ve başka bir işletim sistemi. bu kadar sorgu suale gerek yok. gönlünden hangisi geçiyorsa onu yap, onu kullan.

  • tragedystreets  (06.02.18 13:50:41)
valla hayat şartları ve telefonun fiyatını göz önünde bulundurunca, neden pek kimsenin geçemediği gün gibi ortada.

ben o paraya macbookpro alırım mesela ayfon neymiş?

sony'nin yeni çıkardığı telefon dehşet xz1 ama buna bu parayı verene kadar da gider dslr alırım kendime, çok fakirim lan, hayal bile kuramıyorum.
  • Photographer  (06.02.18 13:51:25)
Samsung Note 8 güzel görünüyor.
ben de yeni iphone'u bekliyordum telefonu yenilemek için ama beklentilerimi karşılamadı. Yakın zamanda da iphone'dan ciddi bir yenilik beklemiyorum. O nedenle Samsung alacak gibiyim.

  • kayranin kedisi  (06.02.18 13:51:29)
android telefon çok kapsayıcı. ios dışında her marka bunu kullanıyor neredeyse birkaç istisna dışında. iphone un eşdeğeri olabilecek bir şeye geçilebilir pek tabii. Samsung Galaxy Note 5 kullanıyorum gayet memnunum.

  • senolll  (06.02.18 13:53:45)
iphone'dan s7 ye geçyim. çok memnunum.

  • caletti  (06.02.18 13:55:24)
Nokia 8 diyorum. Saglam kasa, Carl Zeiss lensler, fiyati abarti degil, Snapdragon 835 zaten flagshiplerin hepsinde neredeyse bu islemci var.

  • bos gezenin bos ustasi  (06.02.18 15:15:08)