windows media center

1-su siralar hayatta ki tek eglencem olan wmc dan artik ntv seyredemiyorum. goruntu gelmiyor. win 7 ve wmc kullananlarda da ayni sorun varmidir? yurtdisina yasak konulmus olabilir mi?

2-sorun benden kaynaklaniyorsa wmc'i recovery veya baska bir yoldan kaldirip tekrar yukleme imkanim var midir? laptopun bundle programlari da icinde menuye sahip oldugundan bir sorun yasamadan nasil tekrar kurabilirim?

1-aynı sorun bende de var ve türkiyedeyim.

2-bende de aynı sorun olduğuna göre muhtemelen sorun senden kaynaklanmıyor. ben de kurcalamayı düşünüyordum ancak senin duyurunu gördükten sonra kararım değişti.

sanırım ntv serverlarında bir sorun var.
  • kasik yok ulan  (14.02.10 14:44:40)
forum.donanimhaber.com adresinde yazılanları yaptım, şu an cnbc-e izleyebiliyorum. duyuru görünce aklıma geldi, kurdum. sağ olasın oharro

  • togi  (14.02.10 16:22:48)