[]

fender toplama gitar

selam,

var mı böyle bir şey bilemedim. fender stratocaster var hayalimde ama gövde rengi farklı olmalı, manyetikleri eskitilmiş sarı olmalı falan, sapı akçaağaç olmalı gibi, parçalarını kendimizin seçebileceği şekilde bir olanağı var mı fenderin yoksa var olan gitarlardan mı seçip almak gerekiyor illa?

sevgiler, saygılar :)

 
Siparisle yaptirabilirsiniz istediginiz gibi:

shop.fender.com
  • crown  (06.02.18 02:34:52) 
el yapımı yaptırabilirsin. o zaman "şuradan da fırfırlar çıksın böyle renkli renkli" bile diyebilirsin.

custom shop fikri güzel de çoook pahalıya geliyor. yaptırdım bir arkadaşım. şimdi "şimdiki kafam olsa hayatta girmezdim bu işe" diyor.
  • alperz  (06.02.18 09:31:21) 
custom shop fender ile kendin dışarıdan toplayacağın gitar arasındaki fark gelecekte satarsan custom shop daha değerli olacaktır.


  • idexo  (06.02.18 10:19:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.