[]

depresyon tedavisinde rivotril?

Merhaba,

bugün gittim psikiyatriste dilim döndüğünce derdimi anlatmaya çalıştım. çokta anlatamadım da.teşhis depresyon.neyse rivotril verdi. ilacı evde poşetten çıkardım antiepileptik yazıyor. bi yanlışlık yok dimi?

iyi akşamlar...

 
yazmayı unuttum bide citoles verdi


  • bu da mı gol değil lan  (06.02.18 00:11:33) 
Evet anti epileptik genelde de anksiyete bozukluğunda da veriliyor. Yatıştırıcı kafa yapıcı bir ilaç. İhtiyaç dışında kullanmayın. Muhtemelen yarım kullan diye vermiştir.


  • sumuklurakun  (06.02.18 00:13:26) 
doktor bana uyku için vermişti ama o kadar aptal etti ki kullanamadım. sanırım en bol yazdıkları haplardan biri.


  • orpheus  (06.02.18 00:21:46) 
citoles 1 rivotril 15 gün yarım. sonra bakalım kafa yerinde duruyo olursa değişiklik yapar heralde. cevaplar için teşekkürler


  • bu da mı gol değil lan  (06.02.18 00:45:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.