[]

Yesil pasaport son 1 ay

1)Buradaki pasaport memurlari son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz diyor da almanya ya gectigimde kapidan kesin sutlayacaklar degil mi? 3 ay kurali gibi bir kural var, fakat cikis tarihimi biletimi vs gostersem de bir yarari olmaz degil mi?


2)suan martin 3 u icin hem yeni pasaport(25 yas yesilin suresi doluyor) hem vize yetisir mi?


3)son bir soru, gidememe ihtimalinde (pegasus) tek kisinin biletini iptal edebilir miyim? PNR la iptal etme secenegi var ama herkesin bileti yanar o sekilde.

 
2. yetişir vize randevusunu alırsanız şimdiden, atıyorum ayın 15'ine falan varsa yetişir.
3. online işlemlerde bileti ayırma opsiyonu var.

  • whoosie  (05.02.18 16:40:51 ~ 16:41:10) 
1.olmaz geçirmezler aynı muabbeten bir yakınım turu iptal oldu. her ülkenin geçerlilik sınırları farklı örneğin bulgaristan 6 ay isterken yunanistan 3 ay geçerliliği olan pasaport istiyor.

2.normal pasaport 1 hafta içinde çıkıyor hemen randevu al.

3. iptal eder ancak belli miktar kesiyorlar diye biliyorum.
  • mikahakkinen  (05.02.18 16:53:49 ~ 16:55:14) 
1- deport yersin

2- hemen başvur, yetişir hepsi.

3- kesinti yaparak iade edebilir ama tüm biletler yanar.
  • ada meltemi  (05.02.18 17:58:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.