otobüste şöför arkası koltuk

10 saatlik yol için şöför arkasındaki koltukta (1 numara cam kenarı) oturmanın bir dezavantajı var mıdır ?

bacakların uzunsa ilk sıraya sığamazsın

  • sanquis  (04.02.18 22:07:00)
Gece karşıdan gelen araçların farları gözünü yorar.
Allah korusun otobüs arkadan bir tıra falan girerse ön sıradakiler max zararı görür.
(Bunu niye yazdım. 2008'de ben otobüsten indikten 10 dk sonra otobüs sis nedeniyle öndeki tırı göremeyip buzlama nedeniyle tıra arkadan çarpmıştı. Şoför ve muavin öldü, ön sıradakilerin kolu bacağı burnu falan kırıldı. O günden sonra ilk sıralara hiç binmedim.)
  • japon askeri  (04.02.18 22:08:49 ~ 22:10:32)
Gündüz güneş karşıdan vuruşa rahatsız eder.

  • sen gibi  (04.02.18 22:48:51)
Vurursa**

  • sen gibi  (04.02.18 22:49:06)
Bazı şoförler sürekli telefonla konuşur bıdı bıdı. Rahatsız edebilir.

  • battal gemalmaz  (04.02.18 22:51:24)
yolu izlemeyi seviyorsan güzel, ama bazı şoförler sigara içebiliyorlar, kokusu geliyor.

  • ocanal  (04.02.18 23:36:26)
4 saatlik yolda 2-3 numaraya oturduk eşimle okadar çok yağmur ve rüzgar vardı ki otobüs durmadan sallanıyordu. Yolu direk gördüğüm için çok korktum. hep kayıyomuş gibi. onun dışında hep en önden almaya çalışırım yolu izlemek güzel oluyor.

  • ferrarimizolaydisatardik  (05.02.18 14:34:11)
Güneş ya da araba farı ışığı

  • sen gibi  (07.10.18 20:43:36)
Oha yeni duyuru sanip bi daha cevap vermişim. mal gibi. Ama verdiğim cevaplara bakıyorum da kendi icimde kararli bir yapiya sahipmisim. Yazdığımı da silemiyorum. Burda kalsinlar malligimin tescili olarak

  • sen gibi  (07.10.18 20:46:24)