[]

Duyuruya 'badi' sistemi ya da engellemede bazı değişiklikler gelecek mi ?

Sanırım yeni bir versiyonu mu ne yazılıyormuş, o versiyonda engelle sisteminde bi' takım değişiklikler yahut profil sistemlerinde yenilikler var mı yoksa sadece mobil üzerine düzenlemeler mi yapılıyor ?
 
9 yıldır duyurudayım o versiyon bir türlü yazılamadı.


  • tolga asp  (04.02.18 12:59:48) 
girdim baktım, profile tıklama bile yok, profili göremiyorsun.


  • Photographer  (04.02.18 13:14:21) 
tolganin ilk cevabini yazmaya gelmistim. beta versiyondan bahsettigini gorunce tolganin ikinci cevabini verdim.


  • in vino veritas  (04.02.18 14:27:57) 
yeni versiyon için brüksel'le müzakereler sürüyo diye biliyorum ben.


  • Delay Fuze  (04.02.18 17:13:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.