[]

Kapalı Otoparkta Çalışır Vaziyette Araba (Acil)

Kırmızı alarm toplanın!
Günaydın herkese,
Yarım saat once filan arabayla dısarı cıktım. O vakit aracın basındaydı sahibi bagajı filan acıktı. her neyse dondum araba calısıyor hala fakat direksiyonda kimse yok. tamam her ne kadar havalandırması olsa da kapalı otopark. Apartman gorevlisine haber vereyim mi? yoksa der mi beni bunun icin mi rahatsız ediyorsun pazar sabahı diye? Bilemedim fikir verin.


 
apartman görevlisinin günahı ne, adamın sadece 1 pazar günü tatili var.

arabanın içine dışına etrafına iyi baksaydın, düşüp kalmasın sahibi.
  • Photographer  (04.02.18 11:33:10 ~ 11:33:32) 
araba çalışıyosa açıktır. git kapat kontağı


  • calmdown  (04.02.18 11:42:16) 
Haber ver tabi, sahibini biliyorsa haber verir.
Apartman gorevlisi dedigimiz kisi gunun yarisini bos geciren bir insan, pazar gunu boyle bir durumda tabi ki haber vermelisin.

  • kuehles blondes  (04.02.18 12:18:18) 
Karbonmonoksit zehirlenmesi olabilir. Aracı durdurun. Normalde karbon monoksit sensörü olmalı ve havalandırma otomatik çalışmalı ancak ülkemizde bunlar maalesef olmuyor. Hatta havalandırmalar her 3 4 saatte saatte bir 10 15 dakika çalışıp havayı temizlemeli.


  • renegade  (04.02.18 15:30:44) 
Adam belki aküyü şarzetsin diye öyle bıraktı


  • insomnia  (05.02.18 10:29:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.