[]

Kurtların köpeği parçaladığı video'da

linkini koyamadım ama sözlükteki başlığı şu; eksisozluk.com yine en üstte 59sn videosu da var.

Bu videoda, 2 tane mi köpek var ? yani kurtlar bir köpeği düşürdükten sonra, oradan uzakta kameraya daha yakın pozisyonda bi' hayvan havlıyormuş gibi görüyorum da, o hayvan köpek mi kurt mu ?

eğer köpekse, tanrıyla aram daha da bozulacak da köpek olmasın istiyorum.

 
Evet o da kopek. Yoksa ususurdu cesedin basina


  • baldur2  (04.02.18 10:46:30) 
Ne allahi ne kulu ne diyon haci sentetik mi aldin?


  • baldur2  (04.02.18 10:49:14) 
2 kangal var gibi görünüyor.

Ekşideki yorumlara baktım da abowww. Kurtlar muhaliflere milliyetçileri hatırlattığından, kangalda o bölgenin halkı ve kültürüyle özdeşletiğinden olsa gerek bu mücadele sonucunda kangal kurtlara yem olduğundan dalga geçiliyor.
Ne de olsa Kangalın altın kemeri elinden alındığı için kimilerini sevindirmiş. Çünkü onlara göre köpek demek, golden demek.
  • 1adam  (04.02.18 10:50:32) 
Konuyu tanriya nasil bagladin anlamadım. Izledigin sey vahsi yasam, dunyanin duzeni. Belgesel falan da mi izlemedin hic hayatında?

50 snlik videodan köpeklerin akrabalik iliskisini cikaranlari ayrica alkisliyorum.
  • japon askeri  (04.02.18 13:06:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.