[]

Sokaktaki Kediyi eve alıp tekrar sokağa bırakmak.

Herkese Merhaba,

Apartmanımızın önünde doğmuş ve şu an 6 aylık olan bir kedi var malum havalar soğudu, aklımdan geçen düşüncenin doğru olup olmadığını anlamak için sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.

Aklımdan geçen düşünce,

Akşamları işten eve geldiğimde ve hafta sonları kediyi eve alsam mamasını suyunu versem oynasam sıcak bir yerde uyusa ancak gece uyurken tekrar aparmanın önüne bıraksam kedi için bir sorun yaratmış olurmuşum. Yoksa hiç elleme mi dersiniz?

Sevgiler

 
Elleme derim.


  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (04.02.18 02:56:00) 
havalar 5 derecenin altına düştüğünde eve alın geri yükselince dışarı çıkarın.


  • gezegen olan pluton  (04.02.18 03:01:23 ~ 04:57:51) 
gece alıp sabah bırakabilirisin. gece bırakmanı tavsiye etmem, çünkü hava asıl o saatlarde soğuk oluyor. rahatsızlanır hayvancağız.


  • jangbogo  (04.02.18 04:29:34) 
için rahat etmiyorsa al 1-2 ay besle, sonra zaten kaçacak. doğaya salınmış olur işte.


  • Zargasyonel Vak'a  (04.02.18 04:42:26) 
böyle bir şey yapmayın derim. kedinin psikolojisi altüst olur ve sokağa atılsığında bocalar.


  • slow like honey  (04.02.18 08:44:05) 
olmaz çünkü psikolojisini bozarsınız. zaten apartmanın önüne bıraktığınız zaman orada durmaz, peşinizden gelir sürekli. ya hiç eve almadan mahallede bakacaksınız ya da hiç sokağa bırakmadan evde bakacaksınız.

ayrıca -Zargasyonel Vak'a

öyle bir şey yok. eve adapte olan bir kedi dışarıda ölür, yaşayamaz.
  • dedimmidemedimmi  (04.02.18 12:58:43) 
@dedimmi
tamam da kardeş ben dışarıda ölmez demedim ki :D

  • Zargasyonel Vak'a  (04.02.18 13:18:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.