Alfa romeo 147

Nasıl bilirsiniz?
30-35bin civarına temiz bişeyler var gibi.
Piyasası neden düşük, gözardı ettiğimiz bişeyler mi var ?

ikinci eli zayıf bu arabanın, kiminle konuşsam herkes alfadan çok memnun ama clio kadar satılmıyor piyasası.

ha bakım usta yedek parça kısmını bilmiyorum.
  • basond  (04.02.18 00:45:47)
Piyasası düşük. Yedek parçası çok ucuz değil. Aynı fiyat aralığında Honda civic öneririm.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (04.02.18 02:04:39)
ustası yok parçası ucuz değil, onun yerine ford mondeo mk3 bak derim

  • alixkandemir  (04.02.18 02:10:09)
özellikle alfa hastası değilsen 35 bine çok fazla aynı sınıf benzer araç var.
fiat bravo, golf 1.6 fsi vs...

  • orpheus  (04.02.18 09:49:04)
ustası da var parçası da ucuz naptınız yav? mesela hangi parçası pahalıymış? istediğiniz arabayla karşılaştıralım. bakalım hangisi pahalıymış aslında.

alfa romeo'lar nazlı arabalar. güzel bakmak lazım. eşşeğe biner gibi binmemek lazım. eski sahibi de öyle bindiyse o alfa alınmaz. bir de alfa'ların çoğunda amortisör serttir. yolu çok hissedersin. direksiyonu "hislidir". spor ile hatchback arası düşün 147'yi... dediğim gibi iyi bakacaksın. kötü yollarda asla sürmeye gelmez bunlar.
  • alperz  (04.02.18 10:10:40)
bana ilk denen şu oldu italyan arabalarının ön takımları zayıftır. alfa nazlı araba piyasasıda yok, parçası pahalı. satarkene zorlanırsın.

  • mikahakkinen  (04.02.18 19:41:46 ~ 05.02.18 10:04:34)
neyi pahalı mesela? bakıyorum 159 dizelin partikül filtresine 5500 lira. passat'a bakıyorum o da aynı para. kime sorduysam pahalı bir parça göstermedi bana. geçen hafta kardeşimin 159'unun ön takımı orijinaliyle tamamen değişti. aks kafaları, rot başları falanı filanı her şeyi... işçilik dahil 3000 lira para verdi adam.

lambda sensörüne bakıyorum mesela orijinali 230 lira. 97 accent'in de 240 liraydı iki sene evvel.

bir de ustası bulunmaz diyorlar. gidip de şırnak'ta ustasını bulamazsın da nüfusu milyona yaklaşan her yerde var bunun ustası.

bir de parçası bulunmaz diyorlar. 99 model 156'nın orijinal motor bloğunu sadece iki hafta bekleyerek italya'dan getirttik. motor bloğu diyorum.
  • alperz  (04.02.18 19:55:27 ~ 19:58:19)