[]

Hangi film hangi site

Aslında gerçekçi olmayan filmleri seyretmen ama bu gece lord of the ringsi bi deneyeyim diyorum. Sizin başka ''aklın ırzına geçecek'' film önerileriniz olursa eğer, hangi adresten izleyebileceğimi de belirtirseniz onu izlerim. Uzlaşmacı bir kişiliğim var sanırım, herneyse şimdi konumuz bu değil.
 
Herhangi bir torrent sitesi equalibrium
Predestination
Moon
12 angry man
Bir de şu Kevin space nin bir robotu seslendirdiği film adı aklıma gelmedi şimdi
  • zugas  (03.02.18 22:47:33) 
dark city
thirteenth floor
the man from earth
jacob's ladder
the machinist
12 monkeys
videodrome
donnie darko
k-pax
vanilla sky
sphere
angelheart
in the mouth of madness
the science of sleep
triangle

bunları izlemesi biraz daha zor :
timecrimes
primer
mullholand dr.
american psycho
black swan
  • EasyTiger  (03.02.18 22:57:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.