[]

Taksim'de acil sigara içilebilen meyhane :) - 10 kişiyiz

gurular, 10 kişiyiz, orta fiyatlı, müşterek meyhane tadında ve sigara içilen meyhane öneriniz var mıdır? biraz acil, hemen rezervasyon yaptıracağım
 
Aret in yeri ne bakın derim.


  • kisa  (03.02.18 19:27:48) 
sigara içilmiyomuş :(


  • cccbehzatccc  (03.02.18 19:36:43) 
Mekanlari deyin de ihbar edelim :)


  • bir ileti paylastim  (03.02.18 20:12:56) 
bekliyorum, yazın ihbar edelim.


  • gezegen olan pluton  (03.02.18 20:19:20) 
Latife Hanım Meyhanesi'nin en üst katında sigara içilebiliyor ama bu saatten sonra 10 kişilik yer bulmanız büyük şans olur. Yine de bir arayıp şansınızı deneyin.


  • a day at the races  (03.02.18 20:19:37) 
gençler erzurum un bütün kahvelerinde, hatta çoğu kapalı mekanında da sigara içiliyor ama şikayet müessesesinin işlemediği nerden baksan 5 yıl oluyor.


  • ya ben lan neyse  (03.02.18 20:22:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.