[]

şarkı bulmaca

2000'lerin başından bir yaz hiti. çıkışı belki 90'lar da olabilir ama büyük ihtimal 2000-2005 arası diye tahmin ediyorum. summer jam modeli bi şarkı işte. söz hatırlamıyorum melodi hatırlıyorum şimdi tarif etmeye çalışıcam tuhaf olucak ama başka çarem yok. "inna inna inna inna yey inna inna inna inna wow" gibi bi melodi hatırlıyorum nakarat kısmını, bu innalar 4'ten daha fazla tekrarlıyor sanırım. neydi bu çıldırıcam.
 
başka çareniz var, buradan mırıldanın; vocaroo.com


  • brakgn  (03.02.18 16:17:18) 
ella, elle l'a?


  • cedilla  (03.02.18 17:35:44) 
  • dissendium  (03.02.18 17:46:20) 
@dissendium +1

aradığınız şarkı bu mu bilmiyorum ama yazdığınızı görünce benim de aklıma bu geldi.
  • tabudeviren  (03.02.18 17:48:07) 
The underdog project - Remember

www.youtube.com
  • dreadplayer  (03.02.18 17:48:30) 
evet the underdog project - remembermış teşekkürler


  • semaforo de medianoche  (04.02.18 01:35:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.