pilates yapan kişiye hediye

en yakın arkadaşım pilates dersleri vermeye başladı. işine yarayabilecek güzel bir hediye almak istiyorum.
pilatesle içli dışlı olanlara en çok ne lazım olur?
kendisinin kıyıp para vermeyeceği ama olursa da süper olur, işine yarar veya havalı olur dediğiniz spor aksesuarları neler olabilir?
*hatun kişisine

Bütçem var dersen Bosu Ball.

  • angelus  (03.02.18 13:27:54)
Neden işine yarayacak hediye? Mutlu edecek bir şeyler alsan?

  • benaslindayohum  (03.02.18 13:47:16)
@benaslindayohum
Temelde aynı şey, kendisini mutlu etmek için hediye almak istiyorum zaten.. aynı zamanda da ihtiyacını gidermek isterim tabi ki.

  • MandMs  (03.02.18 13:52:43)
Tayt büstiyer takımlardan veya tayt ve salaş bir sweat işine yarar bence. Ders veriyorsa değişik giysiler giyinmek isteyecektir.

  • curukturpkokusu  (03.02.18 14:25:36)
Terde çıkmayan doğal içerikli makyaj malzemesi. Var mı bilmiyorum ama pilates hocası olsam böyle bir şey isterim

  • fallopian  (03.02.18 14:40:17)
üst alt takım spor kıyafetleri, kaliteli bir mat, kaymayan yoga/pilates çoraplarından olabilir, spor çantası olabilir. alternatif çok valla. şöyle bir oysho, adidas, nike turu yapın bence.

  • rabbititus  (03.02.18 15:27:07)
Bosu ball+1 aşırı sevinir

Trx yoksa orijinali çok gereksiz pahalı ama Decathlondan çakma Trx de alabilirsin :D
  • neferkitty  (03.02.18 15:34:21 ~ 15:46:16)
Oysho adlı mağazadan bulursan pilates ayakkabısı o yok ise pilates çorabı

  • isimmisimyok  (03.02.18 20:33:33)