[]

Ertesi gün hapı kullandıktan sonra kanama olması

Arkadaşlar merhaba, başlıktan da okuduğunuz üzere sorum ertesi gün hapı ile ilgili.

ilişkiye girdikten sonra Ella kullanmak durumunda kaldım. cumartesi olan olay sonrası, pazartesi kullandım, prospektüste belirtilen gün aralığının içerisinde.

fakat dört gün sonra, hiçbir pms belirtisi göstermememe rağmen, kanamamın olduğunu gördüm. bana normalde olduğundan daha açık renkli fakat miktar olarak az diyemeyeceğim kadardı, ped kullandım, o saatten bu yana rahim içerisinde var lakin dışarıya herhangi bir kanama mevcut değil.

bunun sebebini bana söyleyebilecek biri var mı? bu normal regl midir, devamı gelir mi ve endişelenmemi gerektirecek bir durum söz konusu mudur?

şimdiden teşekkürler.

 
Menstrual dönemin değişecek. O ilaçların böyle bir etkisi var ve evet aldıktan 3-4 gün sonra kanama yapıyor


  • bos gezenin bos ustasi  (03.02.18 00:48:55) 
gayet doğal. sıkıntı yok. devamı gelecek.


  • sen git ben geliyorum  (03.02.18 01:03:47) 
Sık karşılaşılan bir durum bu. Endişe edecek bir şey yok. Fakat ertesi gün hapı kullanmayı alışkanlık haline getirmeyin sakın. Düzenli kullanımda çok zararlı. Bu haplar bir doğum kontrol yöntemi değildir. Ekstrem durumlar için bulunmuş tek seferlik bir çözümdür.


  • amortisman  (03.02.18 01:12:10) 
bana niye tik atmadın yahu? soruna cevap verdim işte. gıcık oldum şimdi. tamam, gayet doğal değil. sıkıntı var. devamı gelmeyecek.


  • sen git ben geliyorum  (03.02.18 07:34:17 ~ 07:34:44) 
Attım attım, gözümden kaçmış özür dilerim :))


  • ichimaru gin  (04.02.18 01:42:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.