[]

Bu kadınlarla kimler evleniyor ?

Olmadı böyle, başlık çok kışkırtıcı oldu. Tercih ettiğim bir söylem değildi. Durumu böyle ifade edebildim sadece, neyse.

bu miss bombom ya da adı neyse , twitch karşısında biryerlerini açan kadınlar. Mesela bounda okuyan birisini tanıyorum, 1,50 bilemedin 1,53 boyunda bunun da 30 cm'i popo. yazın ''basenleri''ni açıkta bırakan kot, kışınsa taytsız dolaşmıyor.

1 tane de odtü'de okuyan var, 'file' delisi(kadın). Ankarada benden çok gezebilen ender kişilerden, keza bir öğrencinin bu kadar parayı bulmasını da ilginç buluyorum. Ailesi alt-alt orta sınıf ama kendisi otellerden-eğlence mekanlarından çıkmıyor. Hem de öyle eski yeni yerler de değil, ayrancı parkının da yukarılarında. Nedense ankaranın o tarafı hep bi' pahalı olur. Herneyse.

Pink sparkes'ın yerli versiyonları mesela. Gecekondunun ''güzel'' gülleri mi oluyor bunlar tam bilmiyorum ama ''bunlarla'' kimler evleniyor ? gayrimenkul zenginleri mi ?

 
gösteriş meraklısı kodamanlar evlenir, sırf şeklim olsun hesabı, yoksa kim ne yapıcak gold digger, para delisi tipsiz tipsiz, cahil insanları?


  • Photographer  (02.02.18 21:28:06) 
"yoksa kim ne yapıcak gold digger, para delisi tipsiz tipsiz, cahil insanları?"
ahaha
tabi canım. hepsi böyle kıt akıllı godamanlarla evleniyor.
valla ODTÜlü mühendislerle evlenen de bol bol tanıyorum ben. genelde aileden zengin, sessiz sakin tipler bu adamlar.
sayısal zekalı adam eşit değildir çok gezen frapan giyinen kızla evlenmeyen adam.
  • niye ama  (02.02.18 21:34:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.