Hangi Servis Sağlayıcı? (Tv + İnternet)

Merhaba;

6 Yıllık D-Smart ve Smile adsl aboneliğimi bu ay bitiriyorum. Bulunduğum bölgede fiber ve uydunet (kablonet) hizmeti bulunmuyor. Şu an Tv ve internet
(16 m/bit -100 gb akk) için 80 tl ödüyorum. Yine aynı tutar ya da bir miktar fazlasına razıyım ama adam gibi hizmet alabileyim. Tv ve internet için bu şartlarda ne önerirsiniz?

Teşekkürler.

türk telekom alırsan eğer, oradaki altyapıyı iyice araştır, komşulara sor.

bildiğin semt semt, mahalle mahalle alt yapı kalitesi değişiyor, bu kalite farkı da aşağıdaki gibi sorunlara sebebiyet veriyor.

bak bizim semtte türktelekom, haftada 2 gün garanti internet gidiyor, yetmiyor elektrikler kesiliyor, elektrik geldiğinde internetin gelmesi 2 3 saati buluyor.

hızı acayip düşük, gece 11 den sonra hızlanıyor ama saat mesela 8-11 arası aşırı yavaşlıyor, bezdik valla.

24mbps 50 gb 60 tl ama akkyi dolduramıyorsun mümkünatı yok, hız o kadar düşük, maks 600kpbs takılıyoruz.

bunları böyle yazıyorum ya, şimdi birazdan gelcek arkadaşlar, sallıyosun, benim hızım süper manyak ötesi, hiç kesilmiyor diyecek, alt yapı işte insan inanamıyor hakkten.
  • Photographer  (02.02.18 12:09:12 ~ 12:14:04)
internet için kesinlikle turknet öneririm. artan paraya da tv işini halledebilirsin. hatta tv yerine, netflix üyeliği de alabilirsin artan paraya.

  • kimeniyet  (02.02.18 12:35:26)