[]

[Gıybet] Acun ılıcalı iyi bir baba mıdır ?

#YoğurtlarHazırmı ?

Malum, anneler teyzeler anneanneler bayılıyor bu adama ailemizin içindne birisi gibi görülüyor. Dayımız gibi mesela.

Ama bu iyi insan sizce büyük çocuklarına iyi bir baba mıdır ?

 
Çok parası olan - ya da şirketleri yöneten diyelim - insanların bence iyi baba olma olanağı yok. Sizce Acun büyük çocuklarıyla günde kaç saat baş başa zaman geçiriyordur? Eğer iyi baba olmanın koşulu pahalı hediyeler almaksa iş değişir tabi.


  • iddaaci  (01.02.18 21:17:34) 
Kredi kartını verip NBA maçlarına gitmelerine müsaade ediyorsa evet.


  • i was made for you  (01.02.18 21:18:45) 
Onlarla vakit geçiremediğini düşündüğüm için cevabım hayır. Babalık para vermek değil sadece


  • hernezıkkımsa  (01.02.18 21:28:13) 
benim rahmetliden zibilyon kat iyidir eminim. bence ne kadar çok görüştüğün, ne kadar para harcadığın vs mühim değil. kimse şahane anne baba olmak zorunda da değil, gerektiğinde elinden geleni yap ve senin yanında çocuk ya da genç sevildiğini, düşünüldüğünü ve onaylandığını samimi bir şekilde hissediyorsa gayet yeterlidir.


  • tiny penny  (02.02.18 10:37:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.