[]

Goteborg'dan Gidilecek Seyahat Onerisi

Cok darlandik sogukta 4-5 gunluk bir tatil yapalim diyoruz hanimla. Fazla butce ayirmak istemiyoruz. Roma, Milano, Bolonya, Sevilla, Montenegro, Madeira, Fuerteventura vs vs vs fikirlere acigim 600 700 euro ustune cikmak istemiyoruz 4 gun icin. Roma'ya 300 euro ile gidilip 150 euro kadar otel falan tutuyor butce ama bilemedim.

Neresi hafif ilik gunesli ucuz ve yakindir buraya:)
Ucus Goteborg'tan olacak.

Cok oyle kop kop tatil degil, biraz restoran, kultur, tarih, doga temelli gezmek istiyoruz.
Tesekkurler

 
Puglia, Calabria, Lecce


  • bahcemaruf  (01.02.18 20:35:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.