[]

Netflix sorusu

Tek kişilik Netflix paketi kullanıyorum, 16 TL’tlik olandan. Kardeşimle ayrı şehirlerde oturuyoruz, bir paket alıp ayrı ayrı yerlerde kullanma ihtimalimiz var mı? Nasıl oluyor bu işler? Diyelim 40 TL’lik olan paketi aldık, Spotify’da aile paketi alınca ayrı adreslerde olunca paket iptal ediliyormuş, başımıza öyle bir iş gelir mi? 16, 28 ve 40 TL’lik paketler dışında başka aile planı gibi bir şey yok değil mi bir de Netflix’te?
 
40 tl'lik paketi kullaniyorum, hem kendi evimde, hem kiz arkadasimin evinde, hem ailemin evinde aktif. (farkli sehirlerde lokasyonlar) ayrica tablet, telefon ve playstationda da acik hesabim. hic sorun yasamadim.


  • hacilaklak  (01.02.18 18:30:02 ~ 18:30:39) 
Yok, sadece aynı anda aktif olabilecek ekran sayısı var. 28 tl'lik paket alıp 7-8 kişi profil açabilirsiniz (bir sınırı vardır ama bilmiyorum) ama aynı anda sadece iki kişi kullanabilir. Bir üst pakette de 4 kişi.


  • kobuzchu kiz  (01.02.18 18:36:46) 
Farklı adreslede olmanın hiçbir negatif etkisi yok. Ben İstanbul'dan, arkadaş Ankara'dan izliyor mesela. Bir de herkesin ayrı ayrı hesapları yok. Tek bir mail adresi ve şifre ile oturum açıyorsun. Oturum açtıktan sonra profiller var. Herkesin ayrı profili var. O açıdan adreslerin farklı gösterilmesi gibi bir durum zaten olmuyor. Olsa da sıkıntı olmazdı zaten. Spotify gibi değil yani.


  • himmet dayi  (01.02.18 18:51:53 ~ 18:52:19) 
en fazla 5 profil acilabiliyor. ayni anda izleme siniri disinda bi sinir yok. su an 4 farkli sehirde aktif olarak kullaniyoruz.


  • bartman  (02.02.18 00:09:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.