[]

yurtdışına kitap gönderen türk alışveriş sitesi

hepsiburada, idefix vs gibi sitelerden yurtdışına teslimat yapan var mı? adres olarak yurtiçi değil de yurtdışı seçmeli vs. sanki bir site yapıyordu bunu.

türkçe kitap için soruyorum, yabancı siteleri biliyorum yoksa :)


 
Merhaba,

Kitapyurdu, pandora ve d&r da gonderim yapiyor. Kargolama olarak en uygunu pandora'ydi gecen sene. Bir de turkkitap.de var turkce kitap bulabileceginiz.
  • lamira  (01.02.18 16:27:35) 
turkkitap.de'de kitaplar epey pahalı. Kargo avantajı olabilir belki. Nadkitap.com'daki satıcıların belki de çoğu dışarı gönderim yapıyor ve PTT'yi tercih ediyor. Oraya bakabilirsin.


  • lazor  (02.02.18 02:40:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.