Netflix vpn

Netflix alayım diyorum ama aklımda şöyle sorular var:

1- VPN ile erişimde daha fazla içerik oluyor diyorlar. Peki, hesabı ilk açıştan itibaren hep aynı vpn ile mi bağlanmak zorundayız? Yani, ilk hesap oluştururken abd ip'si ile bağlandım ve bir daha abd dışında bir yerden bağlanırsam kullanamıyor muyum? Yoksa istediğim zaman vpn açıp rastgele bir adresten netflix'e giriş yapınca farklı içerikler görebiliyor muyum?

2- Smart TV'ye bağlayıp kullanmak istiyorum sadece. Sadece vpn ile izlenebilecek içerikleri bu durumda nasıl izleyebilirim?

sıradan vpn'leri biliyorlar, çalışmaz. dedicated ip olan vpn alman lazım. istediğim zaman vpn açıp izliyorum netflix. kayıt yeri, ip'si falan türkiye.

ikincisi için vpn destekli modem lazım. ya da bilgisayar ağı paylaşıyorsa vpn'i oradan bağlayıp paylaşmak falan.
  • passion rules the game  (01.02.18 13:57:43)
Netflix kullanmıyorum ama onun için özel vpnleri var. Ücretli tabi.
Windscribe.com

  • lunatic1  (01.02.18 14:02:48)
@passion, Archer D2 modem var, bildiğim kadarıyla vpn destekliyor. Var mı önerebileceğin ücretli/ücretsiz vpn?

Dediğim gibi tek beklentim TV'den izleyebilmek bu içerikleri.
  • skooma  (01.02.18 14:12:05)
asus vardı bende openvpn olan, bazı mal firmalar istemci yerine verici koyuyor sadece vpn için, dikkat etmek lazım. tp-link de öyleydi diye hatırlıyorum ama emin değilim.

benim dedicated ip torguard'dan aldım.

tllifetime50 diye indirim kodu vardı en son, yıllık vpn+dedi ip 54 dolar falandı.
  • passion rules the game  (01.02.18 14:50:50 ~ 14:51:19)