Çift Hatlı Telefonla İlgili Sorular

Burada üst üste açtığım duyuruların ardından Huawei Mate 10 Lite aldım. Çift hatlı ve kutusunda da 2 farklı IMEI görünüyor.

Ürün yurtdışından alınma. Bu hatların ikisine de yurtdışında kullanılan hattı takıp bir süre çalıştırmak gerekir mi, TR'de de çalışması için? TR'de çalışması için ikisine de ayrı ayrı kayıt yaptırıp para mı ödemek gerekiyor?

Son olarak: iki hattan birden WhatsApp kullanmak gibi bir imkanımız oluyor mu?

Bunun dışında, bu telefon hakkında sorusu olanlara bilgi vermek de isterim. Gördüğüm kadarıyla kaynak epey az.

Hat takmay gerek yok ama her iki imei de ksydolması gerekir. Çift whatsapp için bir uygulama var onu yüklemeniz gerrk sanırım.

  • ismira007  (01.02.18 08:49:04)
Yurt dışında hat takmanıza gerek yok.
İki imei'de tek pasaport üzerine kaydedebilirsiniz. Kirin işlemcilere imei atanlar da var 50-60 liraya.
Ayarlarda ikiz uygulama var. WhatsApp için 2 ayrı program açabilirsiniz bir şey yüklemenize gerek yok.
  • lunatic1  (01.02.18 08:55:42)