No Mutants Allowed'lik Sorum - Fallout2, Thomas Moore Briefcase

Arada sırada Fallout2 restoration project modu açıp nostalji yapıyorum. Bir sorunum var, Vault City'deki Moore ile makara olsun bakayım neler diyecek diye dalga geçtim, geçmez olaydım. Günler sonra New Reno'da Mr. Bishop'a gittiğimde, veriyorum çantayı ama çantaya yazılan not yüzünden (Moore ile olan diyalogum sonucu o bana güvenmediğinden) adam bana atak veriyor. Bense Mr. Bishop'un karısını ve kızını düzüp "Gigolo" unvanı almak istiyorum.

Şimdi, Fallout2 save game editörü indirdim, bu program aracılığıyla Moore ile olan diyaloğumu ve görev alımını sıfırlamamın bir yolu yok mu, ya da en azından Moore ile olan diyaloğu düzelteyim ki adam bana saldırmasın ben de karısıyla kızının icabına bakabileyim. Sevaptır.

Biliyorum zor bir soru ve cevap verilmesi büyük şans, ama şansımı deneyeyim.

Moore'a gidip özür dileseniz "abi ben ettim sen etme" deseniz?

evet oyunu hiç bilmiyorum. salladım.
  • cumingsoon  (13.02.10 20:57:32)
Çantası kapalı ve açamıyoruz, Mr. Bishop'a verdiğimzde açıyor ve çanta içindeki notu okuyor. Yani biz adamın bize "bu çantayı getiren herife güvenilmez" yazdığını bilmiyoruz, öğrendiğimzide ise çok geç oluyor.

  • yinyang  (13.02.10 21:09:06)
peki Moore'a geri dönüp yazıyı değiştirmesini sağlayamaz mısınız?

  • cumingsoon  (13.02.10 21:48:19)
Bunu ben de düşünerek, Mr. Bishop'un atak vermesinden önceki save dosyalarımla hiç Bishop'a uğramadan Moore gittim, amacım "oğlum bak içine kötü bi şey yazdıysa al onu iyi bi yazı koy yerine" demekti ama o hiç oralı olmayarak bana "çabuk gitmemi" falan söylüyor. ondan sonracığıma ben araya aracılar koydum, ben ettim o etmesin dedim...

:D ya bi git
zaten mantık olarak bizim o yazıdan haberimiz yok ki adama ne dicen
bak yazdık bunları yukarda
okumuyorsunuz ama!!
olmaz ki!

alcam (bkz: bozar)ı Allah yarattı demiycem
  • yinyang  (14.02.10 00:04:10)
e ama hocam ilk cevabımda oyunu hiç bilmediği belirtmiştim. sallayarak cevap veriyorum, ya tutarsa modunda. dahası gelmiyo elimden. bence siz gidin Moore'a saldırın. :)

  • cumingsoon  (14.02.10 01:24:05)